WHY COEX?

Uz katras no Coex dāvanu kartēm ir konkrēts elektronisko Bitcoin monētu skaits. Daļa no kartes vērtības konvertējas Bitcoin monētās dāvanu kartes iegādes brīdī un summa tiek pārskaitīta uz Coex maku.

Nekāda derīguma termiņa! Coex maka īpašnieks var to saglabāt un veidot nākotnes uzkrājumus, kā arī apmainīt kartē esošās Bitcoin monētas pret kādu preci vai pakalpojumu jebkurā brīdī.

Turpmāk Coex maka saturu ir iespējams papildināt, tādējādi veidojot personīgos uzkrājumus kriptovalūtas veidā.
Free Powerliners Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Round Shoelaces Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Intelligent Shoe

What really makes us stand out from the crowd is our commitment to our community. We develop powerful plugins that add a ton of features and control to your site, all open-source and free to use as you please.

Purchase a theme with us and you'll get to use it on as many websites as you like, with access to any updates we release and technical support whenever you need it; no artificial limits here. Go further with our All Theme package, which get you access to everything we've released and will ever release for a fraction of the cost. Enjoy creative freedom with GavickPro!

Eco Cowhide Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.