KUR SLĒPJAS ĀĶIS?

Uz katras no Coex dāvanu kartēm ir konkrēts elektronisko Bitcoin monētu skaits. Daļa no kartes vērtības konvertējas Bitcoin monētās dāvanu kartes iegādes brīdī un summa tiek pārskaitīta uz Coex maku.

Nekāda derīguma termiņa! Coex maka īpašnieks var to saglabāt un veidot nākotnes uzkrājumus, kā arī apmainīt kartē esošās Bitcoin monētas pret kādu preci vai pakalpojumu jebkurā brīdī.

Turpmāk Coex maka saturu ir iespējams papildināt, tādējādi veidojot personīgos uzkrājumus kriptovalūtas veidā.
   Bitcoin monētu summa uz katras dāvanu kartes tiek fiksēta individuāli (tiek ievadīta manuāli).   Dāvanu kartes derīguma termiņš ir neierobežots!

DĀVANU KARTES DIZAINS

Coex dāvanu karte tiek izsniegta greznā aploksnē, kas uzreiz ir gatava dāvināšanai. Dāvanu kartes #uniquecoexgift un #platinumcoexgift ir pieejamas arī plastikāta kartes veidā, kas ļaus vieglāk izmantot Coex maka priekšrocības.
Dāvanu kartei pēc klienta pieprasījuma pievienosim aploksni ar informāciju par dāvanu kartes izmantošanas iespējām: veidi, kā kartes saturu apmainīt pret precēm vai pakalpojumiem, veidot uzkrājumus kriptovalūtas veidā vai veikt skaidras naudas izmaksas.     Coex maku iespējams saglabāt, veidojot ietaupījumus kriptovalūtas veidā uz priekšdienām vai apmainīt pret preci vai pakalpojumu jebkurā laikā.