FAQ

 

Kā tas strādā?

Vai var palielināt dāvanu kartes summu?

Pret ko var apmainīt?

Kādu informāciju satur dāvanu karte?

Dāvanu kartes dizains

Dāvanu kartes derīguma termiņš

 

Kā tas strādā?

Dāvanu kartes iegādes brīdī konkrēta procentuālā daļa no tās mazumtirdzniecības vērtības (kas norādīta atsevišķi katram dāvanu kartes veidam) tiek pārveidota Bitcoin monētās un ieskaitīta Coex makā. Saņemtā summa vienlaikus tiek fiksēta uz dāvanu kartes (skatiet rindiņu “BTC: ______”).

Bitcoin monētu summa, kas tiek ieskaitīta Coex makā – ja vien ar to netiek veiktas kādas manipulācijas – vienmēr paliks nemainīga, tomēr atkarībā no BTC valūtas kursa tās ekvivalents eiro, dolāros vai citās valūtās var ievērojami mainīties. Jūs varat arī papildināt Coex maku (neierobežotu reižu skaitu), pārskaitot papildus naudu (eiro). Jaunā pārskaitījuma laikā summa tiks konvertēta uz Bitcoin monētām un tiks ieskaitīta tajā pašā Coex maka kontā.

Uz sākumu

 

Vai var palielināt dāvanu kartes summu?

Jā, un vienkārši! Coex maku īpašnieki var papildināt kontu vienkārši sazinoties ar Coex pārstāvi un nosaucot savas dāvanu kartes numuru (skatīt rindiņu Nr. 299XXXXX). Pārskaitījums tiks veikts uz konkrēto Coex maka kontu.

Svarīgi! Coex makā esošie līdzekļi jāizņem vienlaicīgi, t.i. jāpārskaita uzkrātā summa uz tiešsaistes naudas maku (Bitcoin “karsto maku”) vai jāapmaksā kāds pakalpojums vai vienkārši jāveic pārskaitījums (jāpārskaita eiro uz jūsu bankas kontu) visu uzkrāto summu vienlaicīgi. Šajā gadījumā tiek piemēroti noteikumi, kas paredzēti darbam ar Bitcoin “aukstajiem makiem”.
Uz sākumu

 

Pret ko var apmainīt?

Katru dienu pieaug to uzņēmēju skaits, kas apmaiņā pret saviem pakalpojumiem vai precēm pieņem Bitcoin monētas. Tādā veidā šīs elektroniskās monētas aizvien pārliecinošāk kļūst par pilntiesīgu maksāšanas līdzekli, it īpaši tiešsaistes veikalos. Mēs arī plānojam paplašināt Coex maka pakalpojumu tirgu saviem klientiem, par ko ziņosim “Apmainīt Coex” sadaļā.

Uz sākumu

 

Kādu informāciju satur dāvanu karte?

Dāvanu karte (turpmāk tekstā – Coex maks) pēc idejas ir Bitcoin „aukstais maks” un satur visu nepieciešamo informāciju makā esošo līdzekļu uzglabāšanai un pieprasīšanai. Maka publiskā adrese (public address) – QR kods, ir pieejama atvērtā veidā – tā var tikt izmantota konta papildināšanai, kā arī atkārtotai naudas līdzekļu atlikuma pārbaudei (šim mērķim mēs iesakām mobilās lietojumprogrammas Blockchain, Baseline vai interneta resursu Blockchain.info). Maka slepenā atslēga (private address) ir aizzīmogotā maka fragmentā, un to nedrīkst izmantot, kamēr nav pienācis laiks izmantot visus līdzekļus (pārskaitīt uz Bitcoin “karsto maku” vai izņemt skaidrā naudā, vai apmainīt pret produktu /pakalpojumu).

Uz sākumu

 

Dāvanu kartes dizains

Coex dāvanu karte tiek izsniegta greznā aploksnē, kas uzreiz ir gatava dāvināšanai. Papildus iespējams iegādāties dāvanu kastīti. Dāvanu kartes #uniquecoexgift un #platinumcoexgift ir pieejamas arī plastikāta kartes veidā, kas ļaus vieglāk izmantot Coex maka priekšrocības. Dāvanu kartei pēc klienta pieprasījuma pievienosim atsevišķu aploksni ar informāciju par dāvanu kartes izmantošanas iespējām: veidi, kā kartes saturu apmainīt pret precēm vai pakalpojumiem, veidot uzkrājumus kriptovalūtas veidā vai veikt skaidras naudas izmaksas.

Uz sākumu

 

Dāvanu kartes derīguma termiņš

Dāvanu kartes derīguma termiņš ir neierobežots! Coex maka īpašnieks var patstāvīgi pieņemt lēmumu – glabāt to kā ietaupījumus uz priekšdienām vai apmainīt pret preci vai pakalpojumu uzreiz. Partneru saraksts, kas apmaksai pieņem Coex dāvanu kartes (un Bitcoin monētas kopumā) pastāvīgi pieaug. Mēs atgādinām, ka dāvanu kartes vērtības ekvivalents eiro valūtā nav nemainīga vērtība, tādēļ laika gaitā (ar noteikumu, ka turpināsies Bitcoin monētu maiņas kursa pieaugums) dāvanu kartes vērtība var ievērojami palielināties.

Uz sākumu